divendres, 2 de setembre de 2016

Reunió inici de curs

Pares i mares us informem que el proper dilluns 5 de setembre es realitzarà la reunió informativa d'inici de curs.
Hi haurà dos grups d'atenció a les famílies: petits i grans. Es demana, en la mesura que sigui possible, que no assisteixin els infants a aquesta reunió.

Podeu trucar a la llar (977 70 77 39) per saber a quin grup correspon el vostre infant o consultar els següents llistats.


Reunió 18:30


Aula Peixets
1
Valldepérez Gomez, PERE CARLES
2
Gerónimo Nieto, SALVA
3
Boix Samper, ONA
4
Ibañez Rullo, ALBA

Aula Marietes

1
Belvis Martí, LLUC
2
Méndez Ayala, ALEXANDER
3
Falcó Pujol, ONA
4
Bonet Torta, MARC
5
Figueres Martin, JORDI
6
Sanchez Balaguer, ANDER
7
Tomàs Escriche, MARTINA
8
Juan Balada, GAL·LA
9
Zambrano Matamoros, ÀNGELA

Aula Caragols 

1
Ferré Cardona  JANA
2
Llaó Ramos MARK
3
Llaó Ramos PAUL
4
Rojas Picot GENIS
5
Casanova Rivero IZAN
6
Fuentes Reche LIA
7
Pla Curto, CESC
8
Vlad, STEFAN ADRIAN
9
Cambrils Moratal  , ONA


Reunió 19:00


Aula Granotes

1
Ferreres Delgado, IZAN
2
Tigel Cid, AMELIE
3
Pinyol Codorniu, PAU
4
Balaguer Muñoz, GABRIELLE
5
Vea Lombarte, MARTÍ
6
Senar Soler, EIDEN
7
Vertiz-Blanco Tanase, AMBER
8
Bertomeu Balada, AROA

Aula Papallones

1)      
Seguí Bonet, Axel
2)       
Luque Granell, ELOI
3)     
Blanco Martin EMIL
4)       
Garcia Marin LLUC
5)       
Rius Lleixà ROC
6)       
Sebastià Torres IBAI
7)       
Miralles Calvet, SOFIA
8)       
Ramon De Royo VERA
9)       
Vidal Tomas JORDINA
10)    
Rams Bagüés JORDI
11)    
Almudeve Estevez ROSA
12)    
Sabaté Adell OLGA
13)    
Melich Roca ADRIÀ
14)    
Muria Vidal AVRIL
15)    
Redó Esteban UNAI
16)    
Cozar Copoví MARC
17)    
Mateo Gimenez HUGO
     18
Pueyo Sancho CARLOTA

Aula Tortugues

1
Aliau Becerra AROA
2
Salaet Fumadó ARAN
3
Dolz Balague, Bàrbara
4
Fatsini Jaramillo JORDI
5
Junza Tomas ISAAC
6
Ferreres Chaler GORKA
7
Izquierdo Ruiz, ARAN
8
 Llombart Sanón  MARTÍ
9
Servià Lluis GUILLEM
10
Cervera Igualada NAIRA
11
Porres Tomàs ADRIANA
12
Porres Tomàs XAVIER
13
Cecilia Vidal ABRIL
14
Riera Carmona ELOI
15
Rhorbal AYMANE
16
Checa Franch ROC
17
Fibla Balagué ERIC
18
Arcos Llambrich CARLES



Moltes gràcies, us esperem.